Jabatan Pendaftar USM

     
 
  Jabatan Pendaftar USM
  Laman Utama
  Mel USM
Forum Warga
   
Jabatan Pendaftar USM
 
  Direktori
  Jabatan Pendaftar USM
  Kampus Kesihatan
               

Jabatan Pendaftar USM

 
Senarai email dan sambungan talian telefon pegawai-pegawai Jabatan Pendaftar (Kampus Kesihatan) untuk bantuan dan rujukan pengunjung web.
               
               
  Pejabat Jabatan Pendaftar (Kampus Kesihatan)  
  Puan Hasnah Ishak Timbalan Pendaftar   hasishak@kb.usm.my  

09-7641536
4020

 
               
  Puan Zuridawati Hassan Pembantu Tadbir   zurida@kb.usm.my  

4020

 
    (Kesetiausahaan)          
               
  Faksimili        

6 09-765 1702

 
               
  Pejabat Am        

4480

 
               
  Unit Pengambilan & Maklumat Staf  
  Cik W. Zalawati Mohd Noor Penolong Pendaftar   zalawati@kck.usm.my  

4028

 
               
  Encik Mohd Redzuan Abd. Rahman Penolong Pegawai Sistem Maklumat   redzuan@kck.usm.my  

4279

 
               
  Pejabat Am        

4122

 
               
  Faksimili         6 09-765 1702  
               
  Unit Pentadbiran & Kemudahan AM  
  Puan Noraida Bt. Yusof Penolong Pendaftar   noraida@kck.usm.my  

4022

 
               
  Puan Maizatul Akma Bt. Abd. Ghani Penolong Pegawai Tadbir   akma@kck.usm.my  

4022

 
               
  Puan Roseni Ahmad Pembantu Tadbir Kanan   roseni@kck.usm.my  

4431

 
               
  Telefonis            
  Puan Roshani Ramli Penyelia Telefonis   roshani@kck.usm.my  

2338

 
               
  Pejabat Am        

4299

 
               
  Unit Pengurusan Akademik, Perhubungan Antarabangsa & Penginapan  
  Encik Amyrulhan Azhari Penolong Pendaftar   amyrulhan@kck.usm.my  

4477

 
               
  Puan Noor Salwana Jaafar Penolong Pengurus Asrama   salwana@kb.usm.my  

5000

 
               
  Pejabat Am         4478  
               
  Faksimili        

6 09-7653751

 
               
  Unit Perkhidmatan, Saraan & Perundangan  
  Puan Junaidah Salleh Penolong Pendaftar   junaidah@kb.usm.my  

4021

 
               
  Puan Wan Noriah Wan Ramli Penolong Pegawai Tadbir Kanan   wnoriah@kb.usm.my  

4027

 
               
  Pejabat Am        

4025

 
               
  Unit Pembangunan Staf    

Aras 4, Bangunan Canselori

 
  Cik Norhaznida Hafik Penolong Pendaftar   haznida@kck.usm.my   4024  
               
  Pejabat Am        

4026

 
               

Kemaskini Terakhir : 10 Jun 2007

 
Jabatan Pendaftar USM
 

[ Kembali ]

Jabatan Pendaftar USM

HAKCIPTA TERPELIHARA :: Jabatan Pendaftar USM 2007. Segala maklumat adalah tertakluk kepada penafian dan polisi.